Kariera

Drukuj
Ulubione
Publikuj
Facebook Twitter Linkedin
Kontakt

Przebieg procesu rekrutacji

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy zamieszczonymi w zakładce Kariera - Aktualne oferty pracy

 

Proces rekrutacji wygląda następująco:

 

I. Aplikuj

Jeżeli znalazłeś ofertę pracy, która Cię interesuje, wyślij swoją aplikację poprzez specjalny formularz.

II. Wstępna selekcja

Wstępna selekcja Kandydatów dokonywana jest przez specjalistę ds. HR oraz managera działu, dla którego prowadzimy rekrutację.

III. Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną 

Po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej. Aktualnie większość rozmów prowadzona jest w trybie zdalnym za pomocą dostępnych narzędzi komunikacyjnych, np. Microsoft Teams.

IV. Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania chcemy Cię poznać i przyjrzeć się Twoim kompetencjom i umiejętnościom. Możesz zostać poproszony o wypełnienie testów kompetencyjnych. 

V. Drugie spotkanie

Kandydaci, którzy w największym stopniu spełnili nasze oczekiwania zostaną zaproszeni na drugie spotkanie. Podczas drugiego spotkania będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z managerem działu, dopytania o szczegóły oferty oraz poruszenia ważnych dla Ciebie kwestii w kontekście zatrudnienia w naszej firmie. 

VI. Złożenie oferty

Po drugim spotkaniu podejmujemy decyzję o wyborze najlepszego kandydata, któremu zostaje złożona oferta pracy. Skontaktujemy się również z pozostałymi kandydatami w celu przekazania zwrotnej informacji.Do góry
Wróć