Kariera

Drukuj
Ulubione
Publikuj
Facebook Twitter Linkedin
Kontakt

Przebieg procesu rekrutacji

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland sp. z o.o. zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy zamieszczonymi w zakładce Kariera w ArcelorMittal Distribution Solutions.  Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię stanowiska a jesteś przekonana/y,  że Twój profil zawodowy odpowiada naszym oczekiwaniom, skontaktuj się bezpośrednio z działem personalnym pod nr telefonu 32 358 94 21 lub skorzystaj z formularza Inne stanowiska

Po przesłaniu CV możesz liczyć na następujące etapy:

Etap I: Wstępna selekcja

Wstępna selekcja Kandydatów dokonywana jest przez specjalistę ds. personalnych oraz menedżera działu dla którego prowadzimy rekrutację.

Etap II: Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

Kandydaci, którzy pozytywnie przeszli wstępną selekcję CV zapraszani są na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa rekrutacyjna może odbywać się w formie spotkania bezpośredniego lub też z wykorzystaniem dostępnych, nowoczesnych narzędzi komunikacji.  

Etap III: Spotkania z Kandydatami

Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania przyjrzymy się Twoim kompetencjom, umiejętnościom oraz zdobytej wiedzy. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie testów kompetencyjnych. Kandydaci, którzy w największym stopniu spełnili nasze oczekiwania a ich profil zawodowy będzie najbardziej zbliżony do tego poszukiwanego przez nas, zostaną zaproszeni do ostatniego już etapu. 

Drugie spotkanie

Podczas drugiego spotkania będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z menedżerem działu, dopytania o szczegóły oferty oraz poruszenia ważnych dla Ciebie kwestii w kontekście zatrudnienia w naszej firmie. Po spotkaniu podejmujemy decyzję o wyborze najlepszego Kandydata, któremu zostaje złożona oferta pracy. Pozostali uczestnicy rekrutacji mogą liczyć na przekazanie stosownej informacji. Do góry
Wróć